Ekskursioonid Just Filmile

Just Filmile saavad tulla kõik, olenemata sellest, kus Eestimaa osas nad ka ei asu.
Just Filmi meeskond pakub koolidele võimalust tulla festivalile ekskursiooni raames. Just Filmi meeskond võtab enda peale nii transpordi broneerimise kui ka filmisoovituste jagamise.

Siin on 4 imelihtsat sammu, kuidas organiseerida omale bussiekskursioon Just Filmile:

SAMM 1
Võta ühendust meie meeskonnaga. Sind aitab Heleen Sutt (heleen.sutt@poff.ee, 5205592). Esimesena paneme paika, mis päeval ja mis kell võiksite tulla Just Filmi raames kinno ning teeme teile hinnapakkumise.

SAMM 2
Kui aeg ja film on välja valitud, siis broneerime teile bussi ja kohad kinosaalis. Õpetajatele on ekskursioonil osalemine tasuta.

SAMM 3
Kes soovib Tallinnas ekskursioonil viibida kauem, siis ka selline võimalus on olemas. Selleks tuleb ekskursiooni tellijal tasuda bussi lisaootetundide eest.

SAMM 4
Eksursioonipäeva hommikul on buss kokkulepitud ajal kooli ees, sõidutab teid mugavalt kinno ja soovi korral ka muuseumisse. Pärast filmi lõppu viib buss kõik õpilased ja õpetajad kooli juurde tagasi.

Filmimuuseumi pakkumine Just Filmi ekskursioonilistele

Programm "Filmi sisse minek" Just Filmi erihinnaga 4.50 õpilane.

Filmimuuseum pakub lastele võimalust kiigata filmitöö telgitagustesse. Kes on režissöör? Kuidas tehakse grimmi? Mis tunne on olla kaamera ees? Ja palju muud põnevat... Illusioonide ruumis saab ise oma käega proovida, kuidas saadi pildid liikuma kaamerate-eelsel ajastul. Programm kestab ca 1,5 tundi ja sobib kõikidele kooliastmetele.

Broneerimine tellimus@ajaloomuuseum.ee
Lisainfo ja tellimuste haldur Tatjana Runge 5255976.

haridusprogrammid.jpg

Lisainfo ekskursioonide kohta:

Heleen Sutt
heleen.sutt@poff.ee
520 5592