Balti esilinastus

Echo kutsub Deltat

Ingliskeelne pealkiri
Echo to Delta
Pealkirja originaal
Echo à Delta
Režissöör
Patrick Boivin
Riik
Kanada
Aasta
2023
Festival
23. PÖFFi noorte- ja lastefilmide festival Just Film
Programm
Lastefilmide võistlusprogramm
Žanr
draama, lastefilm
Teema
lein, seiklused, lapsepõlv

Lahutamatud vennad kümnene Étienne ehk Echo ja seitsmene David ehk Delta jagavad omavahel nii tuba kui ka mänguasju, kuid samuti suurt huvi kõige maavälise vastu. Poiste teadmishimu ja elavat kujutlusvõimet toidavad ka nende mängulised vanemad. Üheskoos moodustavad nad ideaalse ja harmoonilise perekonna. Kui David müstilisel kombel kaob, püüab Étienne sõpradega tõestada, et selle taga on maavälised olendid.

Oliver Põder

Soovitatav vanus: 7+

Režissöör
Patrick Boivin
Osades
Isak Guinard Butt, Maxim Gaudette, Ines Feghouli, Catherine De Léan, Martin Dubreuil, Baptiste Charest, Rosemay Lefebvre, Elliot Cormier, Daniel Gadouas
Produtsent
Cédric Bourdeau, Stephane Tanguay
Operaator
Patrick Boivin
Monteerija
Elric Robichon
Kirjanik
Jean-Daniel Desroches
Helilooja
Alexis Le May, Michèle Motard
Heli
Alexis Le May
Rahvusvaheline müük
Filmoption International
Kestus
Keel
prantsuse
Subtiitrid
eesti, inglise
Režissöör
Patrick Boivin

Patrick Boivin on iseõppija, kes lihvis oma oskusi režissöörina läbi huumorisarja „Phylactère Cola“, mis koosneb enam kui 400 sketšist ning mille režii eest ta pälvis 2002. aastal Gémeaux auhinna. Tema taust koomiksikunstnikuna inspireeris tugevasti selle töö värvikamaid aspekte, andes ta loojutustamisele unikaalse joone. Seejärel lõi ta mitmeid lühifilme, mis võitsid arvukalt auhindu festivalidelt üle maailma. 2007. aastal tegi ta YouTube’i kasutaja, millest sai kiiresti üks populaarsemaid veebikanaleid Kanadas. Aastate jooksul jagas ta seal mitmeid lühifilme, mis kogusid sadu miljoneid vaatamisi. Viimaks esitles ta 2011. aastal filmi „Lõpuks ometi sügis“, mis on Kanada esimene YouTube’i jaoks loodud mängufilm. 2013. aastal lavastas ta oma teise mängufilmi „Punker“. Ühemehebändina esitleb ta nüüd 2023. aastal noortele mõeldud draamafilmi „Echo kutsub Deltat“. Selle projekti raames on ta nii režissöör, operaator, animeerija kui eriefektide disainer.

Filmograafia:
Valik/Selected: Radio (2005), La lettre (2006), Land and Airwaves (2006), Le Queloune (2008), Tête blanche (2009), Fall, Finally (2011), Bunker (2014), Captain America: Civil War Save a Hero Campaign (2016), Un avenir bousillé (2018), Trinity (2018), Echo à Delta (Echo to Delta, 2023)

Just Filmi esitleja

Seansid

7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza
Seanss010702 / Echo kutsub Deltat
Subtiitrideesti, inglise
Seansi kestus
1. Saku saal Apollo Kino Solaris
Seanss091101 / Echo kutsub Deltat
Subtiitrideesti, inglise
Seansi kestus
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza
Seanss150701 / Echo kutsub Deltat
Subtiitrideesti, inglise
Q&A külalisedPatrick Boivin (Director)
Q&A kestus
Seansi kestus
Treiler
PÖFF TV - kohtumine filmitegijaga
for chat functionality lives in data.yaml