Laetakse...

Detektiiv Bruno
2. saal Apollo Kino Solaris

Detektiiv Bruno

Programm
Lastefilmide programm, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Magdalena Nieć, Mariusz Palej
Riik
Poola
Yuku ja Himaalaja lill
3. saal Apollo Kino Solaris

Yuku ja Himaalaja lill

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Rémi Durin, Arnaud Demuynck
Riik
Belgia, Prantsusmaa
Naljahammas
Kinosaal Athena Keskus, Tartu

Naljahammas

Programm
Lastefilmide programm, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Sanna Lenken
Riik
Rootsi
Tulevane suvi
3. saal Apollo Kino Solaris

Tulevane suvi

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
György Mór Kárpáti
Riik
Ungari
Beanie
2. saal Apollo Kino Solaris

Beanie

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Slobodan Maksimović
Riik
Sloveenia, Luksemburg, Slovakkia, Horvaatia
Lapsmasin
2. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Lapsmasin

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Rain Rannu
Riik
Eesti
Kallis laudur
3. saal Apollo Kino Solaris

Kallis laudur

Programm
DOC@Just
Režissöör
Fernando Villena
Riik
USA
Larry
2. saal Apollo Kino Solaris

Larry

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Szilárd Bernáth
Riik
Ungari
Perekond Kiljunen
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Perekond Kiljunen

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Reetta Huhtanen
Riik
Soome
Alfons Zitterbacke - klassireisi kaos!
2. saal Apollo Kino Solaris

Alfons Zitterbacke - klassireisi kaos!

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Mark Schlichter
Riik
Saksamaa
Sipsik
4. saal Apollo Kino Solaris

Sipsik

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Meelis Arulepp, Karsten Kiilerich
Riik
Eesti
Kiwi & Strit - talve eri + Jäälille saladus
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Kiwi & Strit - talve eri + Jäälille saladus

Programm
Mudilaste kinoseanss
Režissöör
Esben Toft Jacobsen, Jacob Ley
Riik
Taani
Neiud, neiud, neiud
2. saal Apollo Kino Solaris

Neiud, neiud, neiud

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Alli Haapasalo
Riik
Soome
Abulele
4. saal Apollo Kino Solaris

Abulele

Programm
Erilinastused, Fookusmaa Iisrael
Režissöör
Jonathan Geva
Riik
Iisrael
Ilusad olendid
3. saal Apollo Kino Solaris

Ilusad olendid

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Guðmundur Arnar Guðmundsson
Riik
Island, Taani, Rootsi, Holland, Tšehhi Vabariik
Just Filmi Grand Prix võitja
2. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Just Filmi Grand Prix võitja

Programm
Erilinastused
Süütus
2. saal Apollo Kino Solaris

Süütus

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm, Fookusmaa Iisrael
Režissöör
Maor Zaguri
Riik
Iisrael
Vooluga kaasa
3. saal Apollo Kino Solaris

Vooluga kaasa

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Tyson Wade Johnston
Riik
Austraalia