Just Film 2021
Dubleeritud filmid Just Filmil
Uudis
Justi Hundu

Just Film üllatab sel aastal meie noori vaatajaid erinevate eriti toredate filmidega.

Tava järgi on osadel filmidel ka sünkroon dublaaž. See tähendab, et neid filme saadab mõnus personaliseeritud kogemus, kus koos vaatajatega istub kinosaalis näitleja, kes tegelastele hääle annab.

Tove Janssoni ajaülesed Muumitrollid tulevad taas, sel korral näeme ekraanil Muumipapa nooruspõlve. „Muumipapa seiklused“ (Ira Carpelan, Soome, Poola, 2021). Tegu on muideks ka suure maailma esilinastusega.

Mitme riigi koostööl on valminud äge animatsioon, kus hiireke satub hiirekeste taevasse ja saab rebasega parimaks sõbraks „Isegi hiired kuuluvad taevasse“ (Denisa Grimmová, Jan Bubeníček, Tšehhi, Prantsusmaa, Slovakkia, Poola, 2021).

Põhjanaabrite sulest näitame sel aastal inimeste sekka eksinud heatahtliku haldja seiklusi filmis „Sihja – isepäine haldjas“ (Marja Pyykkö, Soome, 2021).

Madalmaadest aga kaks uut tegelast, värviküllased „Fay ja Tom“ (Matthias Temmermans, Holland, 2021).

Meie kõige pisematele panime taaskord kokku Mudilaste kinoseansi, mis koosneb neljast lühifilmist. Kõik on animeeritud ja igaüks neist ise nägu, tugevalt seob neid aga soojus ja helgus. Mudilaste kinoseanssi kuuluvad filmid: „Ursa – põhjatulede laul" (Natalia Malykhina, Norra, 2021), „Virsik" (Christina Su, USA, 2021), „Roheline Pinocchio" (Marta Miniucchi, Itaalia, 2021), „Troll ja Rebane" (Are Austnes, Yaprak Morali, Norra, 2020). Nendega saate lähemalt tutvuda siin.

Toredaid filmielamusi!