Just Film 2020
Emotsiooniderohke filmiõhtu parimas seltskonnas
Uudis
Justi Hundu

Eelmisel aastal alustasime uue traditsiooniga - Just Filmi filmiõhtu ning sel aastal tuli ta taas.

Traditsioon sai alguse soovist tutvustada noorte- ja lastefilmide festivali Just Film olemust, sisu ja missiooni veel laiemale publikule.

Just Filmilt leiab kindlasti palju meelelahutuslikke koguperefilme igas vanuses lastele, aga nende kõrval on vähemalt sama või isegi tähtsamal kohal filmid noortele, täiskasvanutele ja ka vanematele. Filmivalik algab keskkonnateemalistest dokumentaalidest lõpetades lugudega noortest, kes peavad igapäevaselt toime tulema muredega nagu narkomaanist vanemad, koolikiusamine või sotsiaalmeedia mõjud vaimsele tervisele.

Neid filme näidates on Just Filmi eesmärk tekitada arutelusid sõprade ja perede seltsis, sest mis võiks maalida veel parema pildi ja tekitada sügavaid emotsioone kui üks hästi tehtud linateos?

Selles õhtus oli palju emotsioone - alustasime põneva Mamma pannkookide väljakutsega, kus iga tiim pidi kaunistama road just enda äranägemise ja ilumeele järgi. Õhtu lõpus vaatasime koos filmi "Minu elu koomikuna", mis räägib loo koolikiusamisest ja sellest, kuidas iga meie tegu kogu ülejäänud elu meiega kaasas käib ja meid mõjutab.Kinosaalist lahkudes jagus emotsioone ja mõttevahetusi veel pikaks ajaks.

Filmiõhtu pildigaleriiga saab tutvuda siin.

Aitäh ja järgmise korrani!