Just Film 2021 Piletiinfo
Uudis
Justi Hundu
Fantastilised Justikad PÖFFi veebikinos: alates 29. novembrist

Üksikpilet - 5 €
"Vaatan mitmekesi" pilet - 10€

PÖFFi veebikino tegutseb Elisa veebiplatvormil Elisa Stage, mida on võimalik külastada igas Eestimaa nurgas, kuhu ulatub internet.

PÖFFi veebikino vaata siit.

Kinosaali piletid: 12.-28. november 2021

Alates 14. oktoobrist saab kogu Just Filmi programmi pileteid osta Just Filmi veebilehelt, kõigist Piletilevi piletimüügilettidest üle Eesti ja internetist aadressil www.piletilevi.ee. Tutvu programmiga siin!

Alates 5. novembrist müüakse PÖFFi pileteid PÖFFi info- ja piletikeskustes Tallinnas Solarise keskuses ja Coca-Cola Plazas.

Tavapilet 7 €

Sooduspilet 5 € *

Just Filmi pass 45 € **

(*) Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele lastele, õpilastele, tudengitele, pensionäridele, õpetajatele ja ajateenijatele vastava dokumendi esitamisel saali sisenemisel.

(**) Pass sisaldab 10 piletit Just Filmi seanssidele. Piletite arv ühele seansile ei ole piiratud.

Just Filmi passi saab soetada siit

NB! PÖFFi turvajuhiste ja nõuannetega palun tutvuge siin. Kinno tulles peab külastaja esitama tõendi COVID-19 vastu vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise kohta. 12-17-aastased noored peavad esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. Oluline on märkida, et Just Film kuulub huvihariduse- ja tegevuse alla.
Inimestel, kellele on vaktsineerimine mingil põhjusel vastunäidustatud, palume esitada sellekohase arstliku tõendi ja teha test, kas lähedal asuvas apteegis või siis tellida koju meie hea partneri Certificu test.