Just Filmi saadikud MyHits'ist
Uudis
Justi Hundu

Tuntud raadiohääled hakkasid Just Filmi saadikuteks

Raadio MyHits Hommiku saatejuhid on sel aastal PÖFFi noorte- ja lastefilmide festivali Just Filmi ametlikud saadikud. MyHits raadiojaam on Just Filmi ametlik meediapartner ning hommikuprogramm tutvustab noortele suunatud filme.

MyHits on Eesti kõige nooruslikum raadiojaam, mis pakub heatujulist hommikuprogrammi, hoiab kursis maailmas toimuvaga ning mängib Eesti ja välismaisete staaride suurimaid hitte.

MyHits'i hommikuprogrammi juhivad karismaatilised Indrek Vaheoja, Roomet Poom ja Kristina Pärtelpoeg, kes on kõik tänavu ka Just Filmi saadikud. Mitmekülgse taustaga saatejuhid oskavad igal teemal kaasa rääkida ja neid nooruslikule sihtgrupile kaasahaaravalt tutvustada. Indrek Vaheoja on tänavu ka Lapse õiguste programmi saadik, mis on talle südamelähedane teema juba eelnevatest aastatest.

“Pikaajalise PÖFF’i fänni ja filmisõltlasena oli Laste õiguste programmi saadikuks hakkamine minu jaoks loogiline tegu. Ma olen PÖFF’ilt palju saanud ja nüüd on aeg midagi omalt poolt vastu ka anda,” ütles Indrek Vaheoja. “Kolme teismelise tütre isana on filmikunst õigupoolest ainuke viis noorte teemadega kursis olla.”

Videoblogija taustaga MyHits'i värskeim saatejuht Roomet Poom põhjendab Just Filmi saadikuks hakkamist nii: “Just Filmi festivali filmivalikus on alati õpetlikud ja noortele relevantsed filmid, mis on suurepäraseks teejuhiks, kuidas tulla toime eluliste probleemidega ning mõista ümbritsevat maailma paremini”. Roomet on ühtlasi ka #noorfilmitegija programmi žürii liige. Programmi raames jõuavad kinolinale Eesti koolinoorte tehtud filmid, mis on valminud PÖFF’i ja Just Filmi stipendiumikonkursi jooksul.

Just Film loodi, et anda noortele võimalus näha läbi filmikunsti seda, mis meil ja mujal maailmas toimub. Film ja muusika on omavahel lahutamatud valdkonnad, mistõttu on sarnase missiooniga raadiojaam üks parimaid kanaleid Just Filmi väärtuste tutvustamiseks. Festivali vältel tutvustatakse raadio MyHits'i hommikuprogrammis erinevaid filme ja MyHits'i saatejuhte võib kohata ka kinosaalides filmijärgsetel aruteludel. MyHits ja Just Film ühendasid oma jõud juba mitmendat aastat järjest.