🎬 Kandideeri laste- ja noortežüriidesse!
Uudis
Justi Hundu

Kas oled alati mõelnud, et tahaksid ka põnevast ja harivast filmimaailmast osa saada? 🙂

Just Film ootab kõiki tegusaid lapsi ja noori võtma osa meie festivali žüriide tegevusest. Ka sel aastal kutsume laste- ja noortežüriidesse kandideerima lapsi ja noori vanuses 7-13 ning 14-19. Mõlema žürii raskeks, kuid põnevaks ülesandeks on vaadata Just Filmi programmide filme ning valida nende seast välja võidufilm. Just Filmi festival toimub sel aastal 11.-27. novembrini Tallinna ja Tartu kinodes!

Kandideerimine on avatud 18. septembrini 2022!

Lastežüriisse kandideerimiseks:

Kirjuta meile vähemalt kahest huvitavast filmist. Kirjuta, mis just Sulle meeldis, mis ei meeldinud ja miks. Räägi meile ka lühidalt endast ning miks just Sina peaksid olema Just Filmi Lastežüriis. Enesetutvustus võiks olla sellises formaadis, mida saab avaldada PÖFFi kataloogis.

Saada kiri pealkirjaga “Lastežürii” aadressile justfilm@poff.ee. Ära unusta oma kontaktandmeid (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress)!

Noortežüriisse kandideerimiseks:

Kirjuta meile üks filmiarvustus koos lühikese motivatsioonikirja ja enesetutvustusega vormis, mida saaks avaldada PÖFFi kataloogis ning saada see meiliaadressile justfilm@poff.ee, pealkirjaga “Noortežürii”. Ära unusta oma kontaktandmeid (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress)!

Alla 16-aastastel palun lapsevanema kinnitust žüriis osalemiseks, mille dokumendi leiad SIIT. Dokument saata palun meilile koos kandideerimisega.