Laste- ja noorte filmitööstuse uus kohtumispaik - Just Film Industry Days
Uudis
Justi Hundu

PÖFF on juba täies hoos ning kohe-kohe on kohal ka rahvusvaheline filmitööstus. Tallinnasse saabub tänavu 1700 külalist enam kui 50 riigist.

Sel aastal algatavad Industry@Tallinn and Baltic Event ja Just Film üheskoos midagi täiesti uut. Kutsume sind osalema regiooni esimesele noorte- ja lastefilmide tööstusele suunatud Just Film Industry Days’ile. Üritus toimub 14.-15. novembril Nordic Hotellis ja Apollo Kino Coca-Cola Plazas.

Kahepäevane filmitegijatele mõeldud sündmus võtab fookusesse tehisintellekti, uue meedia, filmitootmise ja filmiõppe. Toob siia tunnustatud eksperdid ja arvamusliidrid, et arutada noorte ja lastefilmide tööstuse viimaseid suundumusi ja arenguid üheskoos režissööride, produtsentide, levitajate ja rahvusvaheliste panelistidega. Just Film Industry Days teeb see aasta koostööd KIDS Regio ja European Film Factory ja AI&Robotics Estoniaga.

Mõned nopped tänavusest programmist:

Tutvu Just Film Industry Days täieliku programmi ja kõnelejatega SIIN.

Lisaks toimub ka Just Film Works in Progress, kuhu on valitud viis lootustandvat laste- ja noorte filmiprojekti Euroopast ja Lõuna-Ameerikast. Projekte esitletakse 15. novembril kell 16:15 Apollo kinos Coca-Cola Plazas. Vaata, millised projektid osutusid sel aastal valituks SIIN.

NB! Industry@Tallinn & Baltic Eventi akreditsioon tagab sissepääsu ka kõigile Just Film Industry Days paneelidele, juhul, kui seda aga pole, ent on soov osa võtta üksikutest paneelidest, saab soetada omale päevapassi SIIT.

Kohtumiseni!