Swedbank toetab Just Filmi juba kolmandat aastat!
Uudis
Justi Hundu

Ka see aasta andis Swedbank abikäe Eesti ühele suurimale noorte- ja lasteüritusele Just Film.

Võimalus panustada filmifestivali on Swedbankile südamelähedane, sest ühiskonnas kultuuri ja noorte arengut toetavatele tegevustele kaasa aitamine on pangale oluline prioriteet. Swedbank rõõmustab, et saab ka see aasta koostöös Just Filmiga edendada noorte seas rohkemat avatust, mõistvust ning sallivust.

Just Film toob meieni ekraaniteosed, mida igapäevaselt kinolinal näha ei pruugi. Mõnes filmis leiame end tuttavast keskkonnast, kus käsitletakse asjakohaseid teemasid, mis lähevad hinge. Teistes toimub süžee tundmatus maailmas täis üllatusi ning filmi käigus võib komistada otsa hoopis uuele kuid tabavale vaatenurgale. Jagatud lood, mured, rõõmud, kultuur ning igapäevaelu kinolinal aitavad meil kõigil üksteist natuke paremini mõista.

Panustades noortesse ning kultuuri, panustame ühiskonda, mis on mitmekesine, hooliv ning kaasav.

Kuigi Just Film hakkab selleks aastaks vaikselt juba lõppema, on siiski veel võimalus saada nii mõnegi filmielamuse osaliseks. Filmifestival on mahukas ning valida saab ligi 50 teose vahel. Seejuures saab filme uudistada uues vormis, sest Just Filmi kinolinastused on toodud ka kodudesse! Seega miks mitte saada uue filmikogemuse võrra rikkamaks ning viimastel festivalipäevadel nautida mugavalt ja turvaliselt mõnda kvaliteetfilmi veebi teel.