Tule kandideeri Just Filmi žüriisse!
Uudis
Justi Hundu

Kas oled alati mõelnud, et tahaksid ka põnevast ja harivast filmimaailmast osa saada? 🙂

Just Film ootab kõiki tegusaid lapsi ja noori võtma osa meie festivali žüriide tegevusest. Ka sel aastal kutsume laste- ja noortežüriidesse kandideerima lapsi ja noori vanuses 10-13 ning 14-19. Mõlema žürii väljakutsuvaks, kuid põnevaks ülesandeks on vaadata Just Filmi programmide filme ning valida nende seast välja võidufilm.

UUS! Rahvusvaheline mudilasteprogramm

Sel aastal lõime uue rahvusvahelise programmi, mis on mõeldud meie kõige pisemale publikule. Sellega seos ootame kandideerima 7-9 aastaseid toredaid lapsi meie mudilaste züriisse! Žürii töö toimub sarnaselt laste-ning noortežüriile.

Kandideerimine kõikidesse žüriidesse on avatud 18. septembrini 2023!

NB! Žüriitöö toimub Tallinnas ning eeldus on, et žüriil on festivali vältel ajaliselt võimalik osaleda filmilinastustel ning žüriide kohtumistel, mille ajaplaan lepitakse kokku veidi enne festivali.

Mudilastežüriisse kandideerimiseks:

Kirjuta meile vähemalt kahest huvitavast filmist või saada telefoniga filmitud video, kus annad arvustuse video teel (palun filmi telefon külili keeratuna ehk landscape’is). Kirjuta/räägi, mis meeldis, mis ei meeldinud ja miks. Kirjuta ka lühidalt endast ning miks just Sina peaksid olema Just Filmi Mudilastežüriis, kirjelda, mis on Sinu hobid, millest huvitud, kas ja miks film/filmindus Sind huvitab jms. Enesetutvustus võiks olla kirjutatud nii, et seda on võimalik avaldada PÖFFi kataloogis. Palun lisa endast ka üks portreefoto.

Saada kiri pealkirjaga “Mudilastežürii 2023” aadressile justfilm@poff.ee. Ära unusta lisada enda kontaktandmeid (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress) ning palun saada ka ühe oma vanema email ning telefoninumber!

Lastežüriisse kandideerimiseks:

Kirjuta meile vähemalt kahest huvitavast filmist. Kirjuta, mis just Sulle meeldis, mis ei meeldinud ja miks. Räägi meile ka lühidalt endast ning miks just Sina peaksid olema Just Filmi Lastežüriis. Enesetutvustus võiks olla sellises formaadis, mida saab avaldada PÖFFi kataloogis.

Saada kiri pealkirjaga “Lastežürii” aadressile justfilm@poff.ee. Ära unusta oma kontaktandmeid (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress)!

Noortežüriisse kandideerimiseks:

Kirjuta meile üks filmiarvustus koos lühikese motivatsioonikirja ja enesetutvustusega vormis, mida saaks avaldada PÖFFi kataloogis ning saada see meiliaadressile justfilm@poff.ee, pealkirjaga “Noortežürii”. Ära unusta oma kontaktandmeid (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress)!

Alla 16-aastastel palun lapsevanema kinnitust žüriis osalemiseks, mille dokumendi leiad SIIT. Dokument saata palun meilile koos kandideerimisega.