Just Film Festival
Ohutu ja turvaline festivalikülastus
Uudis
Justi Hundu

Kuidas toimub tänavusel festivalil sissepääs? Kus ja kuidas kontrollitakse COVID tõendeid? Vastused kõige tähtsamatele küsimustele!

Hoolime oma külastajatest väga ja soovime, et festivalielamus oleks kõigile võimalikult meeldiv, mugav ja turvaline. PÖFF kestab kaks ja pool nädalat ning selleks, et jõuaksime koos teiega eduka lõpuni, oleme koostanud allolevad juhised ja reeglid.

Kõik piirangud on kooskõlas Eestis riiklikult kehtestatud piirangute ja soovitustega. Nende muutumisel teeb korraldaja vajadusel muudatusi ka ürituste piirangutes.

Üldised juhised turvaliseks festivalikülastuseks leiab PÖFFi kodulehelt.

Esimene punkt

Kinno tulles peab külastaja esitama tõendi COVID-19 vastu vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise kohta. 12-17-aastased noored peavad esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. Inimestel, kellele on vaktsineerimine mingil põhjusel vastunäidustatud, palume esitada sellekohase arstliku tõendi ja teha test lähedal asuvas apteegis.

Teine punkt

Tulen kinno üksi, sõbra või oma perega
Tavakülastajate tõendeid koos isikuttõendava dokumendiga kontrollitakse kinosaali ees, vahetult enne saali minekut. Täiskasvanutel tuleb esitada tõend COVID-19 vastu vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise kohta. 11- ja nooremad lapsed ei pea nakkusohutust tõendama. 12-17-aastastel tuleb esitada tõend vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta.

Kolmas punkt

Tulen kinno oma klassikaaslaste või õpilastega
Klassigruppide tõendeid kontrollitakse koos isikuttõendavate dokumentidega enne kinno pääsemist. Just Filmi festivalist saavad 12-19-aastased kooliõpilased võtta osa nii COVID vaktsineerimistõendi kui PCR negatiivse testi kui ka koolis tehtud negatiivse kiirtesti alusel (viimase puhul tuleb kaasa võtta kooliõe poolt väljastatud tõend negatiivse tulemuse kohta). Õpetajatel tuleb esitada tõend COVID-19 vastu vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise kohta. 11- ja nooremad lapsed ei pea nakkusohutust tõendama.

Neljas punkt

Juhime Teie tähelepanu, et

Anname üheskoos endast parima, et 25. PÖFF oleks sama äge ja turvaline elamus, nagu on olnud varasematel aastatel!