Laetakse...

#noorfilmitegija 1

#noorfilmitegija 1

Programm
#noorfilmitegija
Režissöör
Maria Muinaste, Maarja Valdmann, Stella Oja, Mia Kukk, Kati Jägel-Paal, Aleksandra Spitsõna, Iti-Piia Mae, Siim-Rasmus Lindau, Liisa Rand, Alex Hokkonen
Riik
Eesti
#noorfilmitegija 2

#noorfilmitegija 2

Programm
#noorfilmitegija
Režissöör
Laura Teele Vaiknurme, Liisbeth Laiv, Mariliis Jusar, Liisa Ojaviir, Kaire Rummel, Rasmus Allik, Eero Lõhmus, Kaur Kulver
Riik
Eesti
#noorfilmitegija 3

#noorfilmitegija 3

Programm
#noorfilmitegija
Režissöör
Joan Torres Calderon, Kirke Kask, Jan Buchmann, Jaagup Koov, Joosep Koov, Anne Maria Vaher, Kevin Kikas, Hugo Kinsigo, Timo Lipp, Jan-Markus Maasepp
Riik
Kanada, Eesti
20 000 liiki mesilasi

20 000 liiki mesilasi

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Estibaliz Urresola Solaguren
Riik
Hispaania
Antero Valvas ja õnnekivi

Antero Valvas ja õnnekivi

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm, Mudilaste võistlusprogramm
Režissöör
Arto Halonen
Riik
Soome, Läti
Billie Blue

Billie Blue

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Mariloup Wolfe
Riik
Kanada
Bim

Bim

Programm
ECFA võistlusprogramm, Mudilaste võistlusprogramm
Režissöör
Tom van Gestel
Riik
Belgia
Coco farm

Coco farm

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, Kinoffi Põhiprogramm, HÕFFi perefilmid, Mudilaste võistlusprogramm
Režissöör
Sébastien Gagné
Riik
Kanada
Dyad

Dyad

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Yana Titova
Riik
Bulgaaria
Echo kutsub Deltat

Echo kutsub Deltat

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Patrick Boivin
Riik
Kanada
Eeskuju

Eeskuju

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Nejc Gazvoda
Riik
Sloveenia, Serbia, Tšehhi, Itaalia
Eksinud

Eksinud

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Yousaf Ali Khan
Riik
Ühendkuningriik
Ekskursioon

Ekskursioon

Programm
Fookuses: Serbia ja lähinaabrid, Noortefilmide programm
Režissöör
Una Gunjak
Riik
Bosnia ja Hertsegoviina, Horvaatia, Serbia, Prantsusmaa, Norra, Katar
Fantastiline kolmik

Fantastiline kolmik

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Noortefilmide programm
Režissöör
Michaël Dichter
Riik
Prantsusmaa
Finni üllatusi täis suvi

Finni üllatusi täis suvi

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Stefan Westerwelle
Riik
Saksamaa
Hada

Hada

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Àlex Mañas
Riik
Hispaania
Hai hambad

Hai hambad

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Davide Gentile
Riik
Itaalia
Horia

Horia

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Ana-Maria Comănescu
Riik
Rumeenia, Bulgaaria, Serbia
Just Film x Koolitants

Just Film x Koolitants

Programm
Just Film x Koolitants
Režissöör
Karmen Teesi Pregel, Marleen Prükkel, Kirke Loo Parts, Liisa Maria Tischler, Matilda Liise Areda, Elly Naigla, Rebecca Ossaar, Saara Lotta Krusell, Maia Tüür, Lotta Johanna Viks, Elise Nora Pruun, Lisette Arminaits, Krete Karolin Kõrvek, Elisabeth Teener
Riik
Eesti
Kapten

Kapten

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Mohammad Hamzei
Riik
Iraan
Kellele ma naeratan?

Kellele ma naeratan?

Programm
Doc@Just, Lapse õiguste programm
Režissöör
Eeva Mägi
Riik
Eesti
Kensuke kuningriik

Kensuke kuningriik

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Kirk Hendry, Neil Boyle
Riik
Ühendkuningriik
Käsi rusikas

Käsi rusikas

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Vivian Goffette
Riik
Belgia
Lageda taeva all

Lageda taeva all

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Lilian Sijbesma
Riik
Holland, Belgia
Lendav klassiruum

Lendav klassiruum

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Carolina Hellsgård
Riik
Saksamaa
Liivaterad

Liivaterad

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Gitit Kabiri, Yahel Kabiri
Riik
Iisrael
Lisalugu

Lisalugu

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Julia Jackman
Riik
Ühendkuningriik
Lost Soulz

Lost Soulz

Programm
Noortefilmide programm, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Katherine Propper
Riik
USA
Lugusid maalt, merelt ja kosmosest

Lugusid maalt, merelt ja kosmosest

Programm
Mudilaste kinoseanss
Režissöör
Lena von Döhren, Eva Rust, Quita Felix, Adam Reed Levy, An Vrombaut, Andrew Brand, Bryn Rhys Chainey
Riik
Šveits, Holland, USA, Belgia, Ühendkuningriik
Ma ei armasta sind enam

Ma ei armasta sind enam

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Zdeněk Jiráský
Riik
Tšehhi, Slovakkia, Rumeenia
Magus kaotusvalu

Magus kaotusvalu

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Fookuses: Serbia ja lähinaabrid, Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Kosta Djordjević
Riik
Serbia, Horvaatia
Me ei hääbu

Me ei hääbu

Programm
Doc@Just, Lapse õiguste programm
Režissöör
Alisa Kovalenko
Riik
Ukraina, Prantsusmaa, Poola, USA
Mere sära

Mere sära

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Domien Huyghe
Riik
Belgia, Holland
Mäng nimega elu

Mäng nimega elu

Programm
Mudilaste kinoseanss
Režissöör
Sean McCarron, Mitra Shahidi, Barbara Brunner, Alžbeta Mačáková Mišejková, Lina Walde
Riik
Kanada, USA, Šveits, Tšehhi, Saksamaa
Müsteerium Veisemäe kiirrongil

Müsteerium Veisemäe kiirrongil

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Will Ashurst
Riik
Norra
Nina ja siilikese saladus

Nina ja siilikese saladus

Programm
ECFA võistlusprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli
Riik
Prantsusmaa
Nädalavahetuse mässajad

Nädalavahetuse mässajad

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Marc Rothemund
Riik
Saksamaa
Paulina P. päevik

Paulina P. päevik

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm, Fookuses: Serbia ja lähinaabrid, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Neven Hitrec
Riik
Horvaatia
Populaarsuse teooria

Populaarsuse teooria

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Ali Scher
Riik
USA
Roosi ja kivitroll

Roosi ja kivitroll

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Karla Nor Holmbäck
Riik
Taani
See olen alati mina olnud

See olen alati mina olnud

Programm
Doc@Just, Kinoffi Põhiprogramm, Lapse õiguste programm
Režissöör
Julie Bezerra Madsen
Riik
Taani
See saab suur olema

See saab suur olema

Programm
Doc@Just, Lapse õiguste programm
Režissöör
Thomas Charles Hyland
Riik
Austraalia
Silber

Silber

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Helena Hufnagel
Riik
Saksamaa
Skunk

Skunk

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Koen Mortier
Riik
Belgia, Holland
Staarid

Staarid

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Anna Spacio
Riik
Šveits
Supernova

Supernova

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Tiziano Russo
Riik
Itaalia
Tantsiv kuninganna

Tantsiv kuninganna

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Lastefilmide programm
Režissöör
Aurora Gossé
Riik
Norra
Tatt ja Plärakas

Tatt ja Plärakas

Programm
ECFA võistlusprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Teemu Nikki
Riik
Soome
Tee täiuslikkuseni

Tee täiuslikkuseni

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Frédéric Mermoud
Riik
Prantsusmaa
Tony, Shelly ja maagiline valgus

Tony, Shelly ja maagiline valgus

Programm
ECFA võistlusprogramm, Mudilaste võistlusprogramm
Režissöör
Filip Pošivač
Riik
Tšehhi, Slovakkia, Ungari
Tähtsad Ninad

Tähtsad Ninad

Programm
ECFA võistlusprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Ingomar Vihmar
Riik
Eesti
Tüdruk ja koer

Tüdruk ja koer

Programm
Mudilaste võistlusprogramm
Režissöör
Enzo d'Alò
Riik
Luksemburg, Itaalia, Iirimaa, Ühendkuningriik, Läti, Eesti, Saksamaa
Valgus valgus valgus

Valgus valgus valgus

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Inari Niemi
Riik
Soome
Õpetajate tuba

Õpetajate tuba

Programm
Festivalide paremik , Lapse õiguste programm
Režissöör
İlker Çatak
Riik
Saksamaa
Ühiselamu

Ühiselamu

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Nehir Tuna
Riik
Türgi, Saksamaa, Prantsusmaa