People to People 2
Uudis
Justi Hundu

Just Film teeb juba mitmendat aastat järjest koostööd Briti Nõukoguga. Projekti raames kaasati Ida-Virumaa noori filmifestivalile. Lisaks on koostatud online e-õppe kursus koolinoortele, mis tutvustab dokumentaalfilmi maailma. Filmifestival pakub kultuurielamust, tuues kinolinale filmid üle kogu maailma koos arutelude, lisamaterjalide ning töötubadega.

PÖFFi Filmikooli platvormil läbitav kursus pakub osalejatele võimalust tutvuda dokumentaalfilmiga ning seeläbi arendades ka kriitilise mõtlemise ja iseseisva õppimise oskusi.

Filmifestivali külastuse ja kursuse läbimise toel pakutakse projektis osalejatele terviklikku kultuurset ning hariduslikku kogemust, mis hõlmab endas nii füüsilist kinokülastust kui ka veebikursuse läbimist.

Dokumentaalfilmi ABC

Avatud kuni 31.05.2024
Maht: 35 akadeemilist tundi
Kursuse hind: 35 €
Kursus on projektis osalenutele tasuta

Kursuse ülesehitus:
Mis on dokumentaalfilm
Millistest osadest see koosneb
Kuidas seda ise võiks teha.

Kursuse on koostanud dokumentalist ja õppejõud Raimo Jõerand

Lisaks ülevaatele, mis on dokumentaalfilm, koosneb kursus paljudest näidetest ja põnevatest ülesannetest. Kursust on võimalik läbida igaühel iseseisvalt, samuti võib kursust kasutada koolis valikaine läbimisel. Kõigile, kes kursuse läbivad, väljastatakse sellekohane tunnistus.

PÖFFi Filmikooli kursustega ega on võimalik tutvuda siin: https://filmikool.poff.ee/

Projekti viiakse ellu koostöös Briti Nõukogu Eestiga ning see on osaks People to People Cultural Engagement programmist.

Loe lisa Briti Nõukogu Eesti tegevuste kohta www.britishcouncil.ee.